Płyta tygodnia (21 -28.02): stare dobre duże rzeczy i nowa dobra muzyka ,i ładne życie

Jest dzień obsuwy, ale jak już wspomniałem robimy to charytatywnie.
***
W.E.N.A. i Rasmentalism – Duże rzeczy (2009)
z polskim rapem jest jak z samochodem średniej klasy. nie jest obiektem naszych marzeń, nie pragniemy go, ale jak już jest to dziękujemy mu,że nie musimy jeździć pierdolonymi autobusami MZK!!! w przypadku rapu, znienawidzony autobus to najpopularniejsze stacje radiowe na ziemiach polskich. oczywiście, zdaję sobie sprawę, że porównanie jest dość naciągane, ale niech będzie. 
polski rap ma także to do siebie, że co jakiś czas zdarza mu się perełka, idąc podjętym tropem taki powiedzmy : tu wstaw swój wymarzony samochód.
perełką na naszej scenie jest wspólny krążek WENY i Rasa, w całości wyprodukowany przez Menta (Mentosa). nie ma sensu rozwodzić się nad znakomitością linijek Rasa, stylem WENY czy kunsztem Menta. ten ostatni to absolutna czołówka, wyżyny polskiej produkcji, wprawnie mieszając soul z elektroniką zaserwował 13 naprawdę dużych rzeczy(nawet korzenie jako intro są duże) – ment zapewne wie gdzie szukać inspiracji. „duże rzeczy” to odważny, oryginalny, inny i lepszy od 90%, jak się nawalę to od 95,9% polskich płyt materiał.
powodem dla którego piszę o wudoe i rasmentalism jest zapowiedziany na wiosnę nowy rasmentalism (pierwsza płyta „dobra muzyka, ładne życie” – warto). delorean już śmiga i jest dowodem na to, że szykuje się turbokozak, a poniżej trailer, który wrzucili chłopaki dzisiaj na jak jesteś stewardessą to pozdrów nasze ego tam!. wiosna 2011 będzie dobra, duża i ładna!
K.L.E.P.A.
Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Płyta Tygodnia

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s