Sto Lat Zero-Siedem! Radio Zero-Siedem!

Dokładnie rok temu tj. 30 stycznia 2010 opublikowaliśmy pierwszy wspólny post jako reprezentacja Zero-Siedem. Przez 365 dni udało się nam puścić 87 tekstów, co i tak jest wynikiem kurewsko dobrym jak na redaktorów klephustler kleps`a i b-bob`a (melange, najki, dziewczyny). W międzyczasie dołączyła do nas gwiazda politycznego rapu – eMCe Maciek, ponieważ na jego widok „twoja stara kończy w klimacie”, jego teksty „latają jak rządowe samoloty” i koleżanko uważaj bo „w nocy jest królem pod kocem”. O szatę, szatę króla, zadbała pewna Pani będąca kiedyś miłą b-girl, a teraz w sumie nie wiadomo czy jest miła i czy jest b-girl 😀 + dodatki by bobstein żyd (zwolniony ze względu na zbyt wygórowaną gażę, nie, broń panie boże, nie doszukuj się podtekstów. jezus królem polski żydo-komuno wstrętna masonerio).
Z okazji tej jakże cudownej rocznicy dj klepmaster kleps/klephustler klepz aka dj chupa chubbz aka po prostu wito przygotował dla was zupełnie nieprofesjonalny mix/podcast o wdzięcznej nazwie „dope and fresh„. 50 minut po tłustych brzmieniach, wyselekcjonowanych pod wpływem chwili jednak z dużym naciskiem na to co wydarzyło się dobrego w muzyce 2010. trochę nowego jorku, philadelphia, new beat, detroit, polskie akcenty, panie, znane mordy i podziemne kocury. głupio nie znać. tym samym rozpoczynamy erę Radia Zero-Siedem!
Tak więc do sklepu po zero-siedem lub po dwie zero-siedem, telefon do koleżanek i kumatych ziomków, a w głośniki dope and fresh radio vol.1. Świętujcie od dziś, a kończcie po kempie!
K l e p z
Reklamy

3 Komentarze

Filed under Newsy

3 responses to “Sto Lat Zero-Siedem! Radio Zero-Siedem!

  1. lepiej posłuchaj radia 😛

  2. k..

    posłuchałam.. zajebiste:DD

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s