mundial day 5

bodajże najsłabszy dzień na mistrzostwach świata więc nie mam zamiaru snuć refleksji na temat każdego spotkania. mecz nowa zelandia-słowacja to ponoć najgorsze 90 min., w RPA. sam nie miałem ochoty oglądać i jestem pewny,że zrobiłem bardzo dobrze…

1. Nowa Zelandia 1:1, 1
1. Paragwaj 1:1, 1
1. Słowacja 1:1, 1
1. Włochy 1:1, 1

15.06, grupa G, WKS – Portugalia 0:0
pojedynek wybrzeża z portugalią miał być szlagierem, a okazało się że z dużej chmury spadło zaledwie kilka małych kropelek w postaci strzału cristiano i paru szarż WKSu pod koniec.. aż dziw bierze jak dwa tak mocne zespoły mogły zagrać tak zachowawczo i z taką bojaźnią.. no chyba,że rzeczywiście portugalia jest w „formie” z eliminacji, a eriksson w tak krótkim czasie nie zdołał stworzyć kolektywu..
15.06, grupa G, Brazylia – Korea Płn. 2:1

może by tak naszych kopaczy postraszyć obozem pracy? ekhm… o pierwszej połowie absolutnie powinniśmy zapomnieć, w drugiej zaś canarinhios zmądrzeli i pokazali 5% swojego kunsztu. ładne bramki to fakt, ale jest pewien niesmak po tym jak zagrała najlepsza drużyna w historii i do tego straciła bramkę.. powinno być 4:0, a skończyło się na marnym 2:1.brawo korea za nie danie dupy..

1. Brazylia 2:1, 3
2. Portugalia 0:0, 1
2. WKS 0:0, 1
4. Korea Płn. 1:2, 0
***
w zamian ciulatej gry posłuchajcie sobie dobrej muzyki, okraszonej miłym obrazkiem (zombie go-go dancer, a metropolitan B-boy and a jiving robot uczą tańczyć młodą kukułkę), enjoy.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Luźne gadki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s