Kto na 9th kempie vol.1

Jako,że do 9 marca będziemy poznawać artystów, którzy zagrają na dziewiątym już kempie to my będziemy wrzucać pojedyncze numery lub teledyski zawodników. Nie wszystkich lecz tylko tych, którzy sobie na to zasłużyli lub czekamy na ich koncert.
Kawałek, który chyba najbardziej kojarzy się z hhk. Mowa tu oczywiście o beautiful masta ace`a z krażka „a long hot summer”
Masta Ace zagra w duecie z Edo G. Powód jest jasny, w 2009 wydali wspólny materiał – „Arts and Entertainment” – dla mnie bardzo nierówny. Poniżej dobry singiel.
Kolejny gracz to bardzo underrated, świetny producent, gorszy MC – Large Professor. Pierwszy z brzegu przykład,że jest to zajebisty beatmaker: trzy bity na Illmatic synu! Halftime – ten numer się nie starzeje…Nasty Nas in your area!! Tylko jak on zagra hmm.. bity będzie puszczał?! Niech weźmie ze sobą Nasa, a właściwie niech Nas weźmie Large Pro zamiast obijać się po kołkach.,
I na koniec miła niespodzianka jak dla mnie: Fashawn. Niektórzy mogą nie kojarzyć kolesia, ale mówię wam, zaliczył on jeden z najlepszych jak nie najlepszy debiut w 2009. Na kempowej scenie zagra wraz z producentem albumu Exilem.  Obczajcie pierwszy singiel z „Boy Meets World„.. i znów świetny Ev!
Jutro ciąg dalszy kempowych prezentacji.
***
A teraz wpis dla osób, które dziwiły się, że nie informujemy o Guru. Zapraszam tutaj . Poza tym o stanie zdrowia Gifted Unlimited Rhymes Universal informował nawet onet.
K l e p M a s t e r K l e p s
Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Newsy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s