Dream Team

B – BoB
Decyzja została podjęta. Wielka elo rada w składzie B-BoB & Klep Master Kleps zatwierdziła połączenie dwóch blogów. Z tej niesamowitej fuzji wyniknąć może tylko jedno: coś.
Dotychczasowe ZeroSiedem.blogspot.com przestaje istnieć na rzecz Zero-Siedem.blogspot.com. Różnica niby tylko w adresie, ale merytorycznie to skok o lata świetlne z napędem kinetyczno-plazmowym. Dwóch blogerów – dwa, często odmienne, spojrzenia! Omawiać będziemy wiele rzeczy. Od rapu po gry komputerowe (to akurat moja działka bo Klepa jest każualem). Pogadamy sobie o filmach jak Raczek z Kałużyńskim, o polityce jak Lis z gośćmi, o pogodzie jak Zubielewicz z actimelem…o wszystkim bedziemy paplać, nigga.
Jak to wszystko będzie działać? Tego jeszcze sami nie wiemy. Liczymy jednak, że Nasz projekt uda się pod każdym względem. Wizja jest taka: któryś z Nas wrzuca posta. Jeżeli ten drugi ma coś do dodania, lub jego zdanie jest zupełnie inne, edytuje wiadomość i wrzuca tam swoje uwagi. Także radzę często odwiedzać bloga bo być może jedziemy po sobie, a Ty tego nie widzisz.
Tyle jeżeli chodzi o wstęp. Nowości gorących jak herbata z cytryną spodziewajcie się już niebawem. Ja tym czasem razem z KlepMaster Klepsem będę oblewał Nasz wspólny projekt. Tyle. Jał!
K l e p M a s t e r K l e p s
Yo Panie i Panowie. Witał was już b-bob , teraz powitam was ja – ekhm the legendary KlepMasterKleps uniwersalny b-boy. Możecie mnie kojarzyć z efemplace.blogspot.com i hustlerka-od-podstawowej.blogspot.com… Od dziś jednak do końca świata wbijaj ty i ty i ty oraz ty na zero-siedem.blogspot.com… To jest gorące człowieku, łączymy siły nie na siłę ze sztuczną zajawką, o nie synku.. Nie jesteśmy dwójką przypadkowcyh typów z ulicy, która postanowiła pisać bloga jak gorąca szesnastka. Zaczynamy blogować razem, na tematy na które mieliśmy okazję już pisać (rap,obrazy,sport,wódka,klocki lego,gry- domena bobsteina), ale bardziej będzie to przypominało dyskusje jak te nasze w rzeczywistości(w realu, real to zło-madrid cabron, BLAUGRANA).
Świeża i oryginalna rzecz na rynku zdechłych blogów – przekonasz się o tym za jakiś czas gdy całość uzyska odpowiednie formy. Także gorąco polecam wszystkim spoko ludziom, b-boys&b-girls i nieważne czy jesteś raperem czy brudzisz ręce sprayem czy kiepsko tańczysz i nigdy nie byłeś dj`em -to jest twoje źródło informacji o tym co dobre!!

Długi wstęp, stanowczo za długi, ale w końcu urodziło się nasze wspólne, planowane dziecko.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Newsy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s